Yaşam

Aile Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Aile 11. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı fenomen dizi Aile her salı akşamı seyirciyle buluşuyor. Ahmet Katiksiz yönetmenliğinde çekilen Aile hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Dizi son 10. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde yaşananlar herkesi ekrana kilitledi. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Aile 11. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti..

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Aile her salı yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Son 10. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. İşte Aile dizisi 11. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Serinin son bölümünde; İlyas’ın bir anda ortaya çıkışı tüm aileyi tedirgin ederken gerçekler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Sevdiklerini İlyas’tan korumaya çalışan Aslan, babası gibi olmamak için büyük çaba sarf eder. Hülya, avukatın karısının ölmediğinden şüphelenir ve her şeyi bitirmek için harekete geçer.

Devin evsiz Neşe’yi çiftliğe getirirken Leyla herkese boşanmak istediğini söyler. Cihan’ın Aysel’in hamile olduğunu öğrenmesiyle her şey değişir.

Dizinin yeni bölümünde; İlyas’ın tehdidine karşı harekete geçen Aslan, babasına benzediğini gören İbrahim’den çok korkar.

Akşam yemeği için Soykanların evine gelen Cihan, Aysel’in hamile olduğunu ve çocuğun kendisinden olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtır.

Polis, Atilla’nın ölümüyle ilgili herkesi sorguya çekerken Devin, Aslan hakkındaki gerçeği söyleyecek mi?

İşte Aile 11. Bölüm Fragmanı

habereyupsultan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu